SZKOLNE MISTRZOSTWA TABLICZKI MNOŻENIA
Już po raz drugi w naszej szkole dzieci wykazały się biegłością w szybkim liczeniu. Dzisiaj podsumowaliśmy wyniki tego ekscytującego turnieju.
Najlepszy wynik uzyskała Hania Satro z klasy 8a. To właśnie ona w ostatecznej rozgrywce bezbłędnie rozwiązała najwięcej działań i w pełni zasłużyła na prestiżowy tytuł MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA.
Serdecznie gratulujemy Hani i życzymy jej dalszych sukcesów matematycznych!


