Koncert umuzykalniający
„Zagubione nutki” to muzyczna przygoda, w której dziś uczestniczyły dzieci z naszego przedszkola.
Podczas wyjątkowego koncertu bohaterki przedstawienia, Półnutka, Ćwierćnutka i Ósemka, zgubiły się i potrzebowały pomocy, aby odnaleźć swoją pięciolinię oraz nowy dom.
Dzięki wspólnej zabawie i dźwiękom instrumentów dzieci aktywnie uczestniczyły w muzycznej podróży. Mali słuchacze z wielkim zaangażowaniem pomagali bohaterkom rozwiązywać zagadki i odnaleźć właściwą drogę.
Podczas koncertu dzieci mogły usłyszeć takie instrumenty jak:
- wiolonczela,
- altówka,
- skrzypce.
Koncert dostarczył wielu pozytywnych emocji, rozwijał wrażliwość muzyczną oraz pokazał, że muzyka potrafi łączyć, bawić i uczyć jednocześnie.
Dziękujemy artystom za piękne spotkanie z muzyką.


