Jak to będzie w czwartej klasie?
O tym właśnie rozmawiali nasi trzecioklasiści podczas spotkania z panią pedagog i panią psycholog.
Było dużo pytań, ciekawych odpowiedzi i uśmiechów. Jedno jest pewne, nasi przyszli czwartoklasiści są gotowi na nowe wyzwania!


