GANG ŚMIECIAKÓW

W dniu 7.05.2024r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie "GANG ŚMIECIAKÓW". Było promowanie postawy ekologicznej, sposoby dbania o środowisko, zasada "zero waste, promowanie zdrowego stylu życia, elementy profilaktyki uzależnień.

Na Dwóch Kółkach Kołobrzegu

Na Dwóch Kółkach Kołobrzegu - serdecznie zapraszamy do udziału. Rozpoczynamy spotkaniem w SALI KONFERENCYJNEJ MOSIR przy ul. ŁOPUSKIECO 38.

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich

16 kwietnia 2024r uczniowie klasy VIII A wzięli udział w Dniu Otwartym w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu. Młodzież zwiedzała szkołę i wzięła udział w krótkich zajęciach warsztatowych. Szkoła oferuje możliwość nauki zawodu na kierunkach rachunkowości, reklamy, informatyki i programowania, hotelarstwa, organizacji turystyki oraz żywienia i usług gastronomicznych.

Koncert umuzykalniający

Kolejny koncert dla dzieci z klas 1-3 i przedszkola poświęcony był tradycjom Polskiego Folku Narodowego. Skocznym ludowym piosenkom towarzyszyły ludowe instrumenty - burczybas, diabelskie skrzypce, łyżki, kołatki. To był bardzo żywiołowy i angażujący dzieci koncert.

Dzień Otwarty w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym M. Kopernika

17 kwietnia uczniowie klasy VIII A uczestniczyli w Dniu Otwartym w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym M. Kopernika w Kołobrzegu. Młodzież klasy VIII A mogła się zapoznać z uczniami i nauczycielami liceum prezentującymi ofertę edukacyjną szkoły.

Wycieczka do Poradni Lekarza Rodzinnego

W ramach lekcji zawodoznawczych 16 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy VII A odwiedzili  Poradnię Lekarza Rodzinnego prowadzoną przez Panią  Agnieszkę Rogucką. Poradnia  Rodzinna jest prowadzona od wielu lat i cieszy się znakomitą opinią pacjentów. Lek. med. Pani Agnieszka Rogucka pracuje tu z pomocą Pań pielęgniarek/rejestratorek i położnej, które wspierają pracę lekarza przy rejestracji, robieniu zastrzyków, mierzeniu ciśnienia krwi, EKG, poziomu cukru czy innych potrzebnych zabiegach.