Dyrektor szkoły Wioletta SKOWYRA

Vice-dyrektor szkoły Łukasz Połuboczko

Dyrektor szkoły Wioletta SKOWYRA

Vice-dyrektor szkoły Łukasz Połuboczko

Nauczyciele

  • Skowyra Wioletta - matematyka
  • Połuboczko Łukasz - j. polski, geografia
  • Arabas Agnieszka - wychowanie fizyczne
  • Bednarczyk Justyna - wychowanie przedszkolne
  • Barszczewska - Pawlicka Joanna - j. polski
  • Boroń Olga - wychowanie przedszkolne, logopedia
  • Bręgoszewska - Szyszko Adrianna - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, biblioteka
  • Bugajak Grażyna - biologia, fizyka
  • Dudek Justyna - edukacja wczesnoszkolna, logopedia
  • Drążek Barbara - biblioteka, socjoterapia
  • Janek Agnieszka - psycholog
  • Konert Dorota - pedagog, doradztwo zawodowe, wychowanie do życia w rodzinie
  • Kot Karolina - j. angielski, j. polski
  • Kosel Wioletta - nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  • Kropidłowski Andrzej - j. angielski
  • Kuczera Agnieszka - historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, przyroda
  • Łukomska Paula - świetlica
  • Mikołajczak Dominik - wychowanie fizyczne, terapia pedagogiczna, świetlica
  • Nadziejko Mariola - edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, biblioteka
  • Obuchowicz Agata - religia
  • Pawlicka Beata - matematyka, świetlica
  • Pisarska Magdalena - matematyka
  • Pylat Nadiya - muzyka, j. ukraiński
  • Proborszcz Anna - nauczyciel wspomagający
  • Pruczkowska Bożena - j. polski
  • Ristau Justyna - wychowanie przedszkolne, integracja sensoryczna
  • Sabara Beata - chemia
  • Suchorska Marzena - wychowanie przedszkolne
  • Szostak Dorota - świetlica
  • Skowrońska Katarzyna - j. niemiecki
  • Szukalska Lidia - nauczyciel wspomagający
  • Szyszko Jacek - informatyka, technika
  • Świtlicka Anita - wychowanie przedszkolne
  • Wełnicka Barbara - plastyka, etyka
  • Wieczorek Katarzyna - nauczyciel wspomagający
  • Złotnicka Iwona - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

Administracja i obsługa

  • Skowrońska Katarzyna - samodzielny referent do kadr i płac
  • Bonecka Teresa - sekretarz szkoły
  • Żybura Monika - główny księgowy
  • Pisarska Ewa - pomoc nauczyciela
  • Wojtasiewicz Anna - pomoc nauczyciela
  • Motała Katarzyna - pomoc nauczyciela
  • Buraczewska Grażyna - kierownik gospodarczy
  • Gasiński Ryszard - konserwator
  • Gasińska Marianna - obsługa
  • Mróz Barbara - obsługa
  • Witczak Janina - obsługa
  • Ptaszek Małgorzata - obsługa