Nieodkryte Zakątki Regionu

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. "Nieodkryte Zakątki Regionu", zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską - Kuleszę.

Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z województwa zachodniopomorskiego.

Celem konkursu jest popularyzacja wśród uczniów wiedzy na temat regionu zachodniopomorskiego oraz pokazanie rejonu mało znanego dla odwiedzających nasze województwo, czy też nawet dla samych mieszkańców. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego nieodkryty, ciekawy zakątek naszego regionu. Może to być zabytek, pejzaż, wieś, miasto, bądź inne warte zobaczenie miejsce.

Wakacje to idealny czas, by poznać właśnie takie zakątki regionu...

Wykonane zdjęcia należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 listopada 2021 r. (do końca dnia). Nagrodzone zdjęcia zostaną wydane w formie kalendarza Kuratorium Oświaty w Szczecinie na rok 2022.

DOKUMENTACJA: