Bezpłatne zdjęcie do legitymacji szkolnej - skorzystaj z nowoczesnego kreatora

Początek roku szkolnego to czas, w którym wszyscy uczniowie ubiegają się o wydanie dokumentu, jakim jest legitymacja szkolna. “Nowe technologie pomagają w codziennym życiu - zrób zdjęcie do legitymacji smartfonem” to akcja, która umożliwia bezpłatne wykonanie zdjęcia do tego dokumentu. Każdy uczeń, niezależnie od wieku oraz szkoły, do której chodzi, może przygotować zdjęcie do swojej legitymacji szkolnej przy pomocy nowoczesnego kreatora do zdjęć. Akcja trwa tylko do 10 listopada.

Passport Photo Online oraz PhotoAiD.com to narzędzia, które pozwalają przygotować zdjęcia do legitymacji w mgnieniu oka. Wystarczy tylko wybrać jedno ze zdjęć, które masz na swoim komputerze lub smartfonie lub wykonać zupełnie nowe zdjęcie. System automatycznie dostosuje odpowiedni rozmiar fotografii, a także usunie tło. Gotowy szablon, zawierający 4 fotografie do legitymacji można pobrać, a następnie wydrukować w dowolnym punkcie oferującym drukowanie zdjęć.

Obsługa narzędzi Passport Photo Online oraz PhotoAiD.com jest tak prosta, że nie sprawi nikomu kłopotów. Jedyne, co należy zrobić to postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi na stronach głównych. Kreator fotografii wykorzystuje sztuczną inteligencję, by odpowiednio kadrować zdjęcie, a także usuwać z niego tło.

Zdjęcie do legitymacji szkolnej można wykonać przy pomocy dowolnego smartfona. Należy jednak pamiętać o kilku ważnych wymaganiach, jakie musi spełniać fotografia do legitymacji szkolnej. Są to między innymi:

  • jasne, jednolite tło,
  • odpowiednia ostrość oraz kontrast zdjęcia,
  • widoczna, równomiernie oświetlona twarz,
  • oczy zwrócone wprost na obiektyw aparatu,
  • pozycja twarzą skierowaną do aparatu.

Linki do bezpłatnego kreatora zdjęć do legitymacji szkolnej:

Remont schodów wejścia głównego

Szkoła Podstawowa nr 9 działając w oparciu o zapisy dotyczące udzielania zamówień publicznych o wartości do 30 000 Euro zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zamówienia pod nazwą: Remont schodów wejścia głównego do budynku szkoły w Szkole Podstawowej nr 9 w Kołobrzegu przy ul. Lwowskiej 7.

2 edycja Targów Edukacyjnych

W związku z ogromnym zainteresowaniem Targami Edukacyjnymi zapraszamy na II edycję, która odbędzie się 29.04.2021 (czwartek) w godzinach 8:00-13:00. Targi będą odbywały się według załączonego schematu.

Posiłki dla uczniów w szkołach w roku szkolnym 2021/2022

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu zaprasza rodziny z dziećmi w wieku szkolnym zamieszkałe w Kołobrzegu do składania wniosków o przyznanie posiłków uczniom w czasie nauki w szkole.

Konferencja nt. szczepień nastolatków w wieku 12+

Szanowni Państwo, na polecenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia dnia 22 czerwca 2021r. o godz. 11.00 (czas trwania ok. 1 godz.) odbędzie się konferencja w trybie on-line dla dyrektorów szkół województwa zachodniopomorskiego nt. szczepień nastolatków w wieku 12+.

Targi edukacyjne

26 kwietnia 2021 r. w godzinach od 08:00 do 12:45 na platformie ZOOM odbędą się Targi Edukacyjne.

Szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich

List Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, pedagogów, rodziców w sprawie wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów w wieku od 12 do 15 roku życia.

Moje kosmiczne wakacje 2021 - konkurs

Moje kosmiczne wakacje 2021 - konkurs Polskiej Agencji Kosmicznej dla uczniów szkół podstawowych. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

Najbliższy spis powszechny będzie przeprowadzony od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r. (trwają prace legislacyjne związane z przedłużeniem terminu spisu do końca września br.).

Remont schodów - dostosowanie dla niepełnosprawnych

Szkoła Podstawowa nr 9 działając w oparciu o zapisy dotyczące udzielania zamówień publicznych o wartości do 30 000 Euro zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zamówienia pod nazwą: przebudowa schodów wejścia głównego do budynku szkoły celem dostosowania dla osób niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej nr 9 w Kołobrzegu przy ul. Lwowskiej 7.

Nieodkryte Zakątki Regionu

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. "Nieodkryte Zakątki Regionu", zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską - Kuleszę.

Gabinet terapeutyczny

W ramach środków z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wyposażony został w szkole gabinet terapeutyczny.