Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22

Zapraszamy do galerii foto z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2021/22.

Konkurs fotograficzny "Między dwoma brzegami"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. "Między dwoma brzegami", zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Magdalenę Zarębską - Kuleszę. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz do uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa zachodniopomorskiego.

MISTRZ DOBRYCH MANIER

Zbliża się koniec roku szkolnego. Czas na podsumowanie programu "Grunt to dobre zachowanie" w naszej szkole. Program realizowany był w świetlicy szkolnej dla uczniów z klas 1-3. Uczniowie przez cały rok szkolny poznawali zasady savoir- vivre, zasady kultury obowiązujące w różnych sytuacjach.

Wycieczka do Wolińskiego Parku Narodowego

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, dnia 30 maja 2022 roku, uczniowie klas I - III oraz dzieci z Ukrainy, uczące się naszej szkole, pojechały na wycieczkę do Wolińskiego Parku Narodowego. Pierwszym punktem programu było oglądanie ruin kościoła w Trzęsaczu oraz pobyt w multimedialnym muzeum, gdzie można było dowiedzieć się w nowoczesny i interesujący sposób o historii związanej z tym miejscem.

Rekomendowane warsztaty

W maju uczniowie z naszej szkoły brali udział w rekomendowanych warsztatach profilaktycznych organizowanych przez "DIALOG" Kraków. Podczas kilkudniowych spotkań uczniowie z klas 4-7 uczestniczyli w następujących zajęciach:

Zabawa w podchody

W klasie 3a przeprowadzony został cykl warsztatów integracyjnych z pedagogiem, pod hasłem: "Wszystko się udaje, gdy działamy razem, a nic się nie udaje, gdy jesteśmy podzieleni".