Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Zapraszamy do zobaczenia galerii foto z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2020/21.

CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki!

Uczniowie klasy pierwszej zakończyli udział w II edycji międzynarodowego projektu edukacyjnego CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki.

Wirtualne podróże pierwszaków

Pierwszaki zdobyły Dyplom Wirtualnego Podróżnika! Co miesiąc za pośrednictwem kanału NAUKA W PLECAKU uczestniczyły w lekcjach na żywo i przenosiły się do różnych części świata. To były wspaniałe wyprawy i już czekamy na kolejne.

Przedwakacyjne spotkanie z ratownikami

16 czerwca gościliśmy w naszej szkole ratowników z Paramedic Kołobrzeg. Uczniowie z klas 1-3 w ramach zajęć świetlicowych mieli okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy. Dzieci nauczyły się w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe.

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Drodzy uczniowie i rodzice. Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON - MATEMATYKA

Za nami wiosenna sesja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki "LEON”. Uczniowie klas I-III zmagali się z zadaniami, które wymagały dużej wiedzy i umiejętności.