Koncert umuzykalniający

Po długiej przerwie ponownie zagościli u nas muzycy, którzy zaprezentowali nam ciekawą opowieść muzyczną o dynamice i muzycznym hałasie. W audycji "O Panu Hałasińskim" usłyszeliśmy skrzypce, przypomnieliśmy wartości nut i dowiedzieliśmy się, jak powstają instrumenty. Czekamy na kolejny koncert.

Erasmus+, e-mobility

W dniu.14.10.2021 nasi uczniowie - Ania Liszewska, Wiktoria Sazońska oraz Jakub Gałązka wzięli udział w spotkaniu online z uczniami ze szkół partnerskich w naszym nowym projekcie "Discovering Our Origins and Roots" wspieranego przez program Unii Europejskiej Erasmus+.

Dzień Edukacji Narodowej

14 października to Dzień Edukacji Narodowej. Święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji odbył się w naszej szkole uroczysty apel.

Tydzień Promocji Zdrowego Stylu Życia

Harmonogram TYGODNIA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA. Termin: 18 - 22.10.2021 r.

Spotkanie z panią Izabellą Klebańską

Za nami miłe spotkanie z pisarką i autorką książek oraz piosenek dla dzieci panią Izabellą Klebańską. Czytane przez autorkę teksty i jej opowieści przeplatane były piękną muzyką znanych kompozytorów m. In. Chopina, Moniuszki czy Mozarta.

List do taty

Dnia 5 października odbyła się uroczysta Gala w sali koncertowej Ratusza Miejskiego, podczas której organizator konkursu "List do taty" senator Janusz Gromek ogłosił wyniki oraz wręczył upominki wszystkim uczestnikom.