Wirtualne podróże pierwszaków

Pierwszaki zdobyły Dyplom Wirtualnego Podróżnika! Co miesiąc za pośrednictwem kanału NAUKA W PLECAKU uczestniczyły w lekcjach na żywo i przenosiły się do różnych części świata. To były wspaniałe wyprawy i już czekamy na kolejne.

Przedwakacyjne spotkanie z ratownikami

16 czerwca gościliśmy w naszej szkole ratowników z Paramedic Kołobrzeg. Uczniowie z klas 1-3 w ramach zajęć świetlicowych mieli okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy. Dzieci nauczyły się w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe.

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Drodzy uczniowie i rodzice. Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON - MATEMATYKA

Za nami wiosenna sesja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki "LEON”. Uczniowie klas I-III zmagali się z zadaniami, które wymagały dużej wiedzy i umiejętności.

Trzymaj Formę

Nasza szkoła od wielu lat bierze aktywny udział w kolejnych edycjach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!".

Dzień dziecka z MKP Kotwicą Kołobrzeg

Z okazji dnia dziecka na boisku szkolnym SP 9 Kołobrzeg gościli zawodników III Ligowego zespołu piłkarskiego MKP Kotwica Kołobrzeg. Uczniowie klas I-III mieli okazję poznać czterech piłkarzy. Michał Koźlik, Marcin Gawron, Krzysztof Gancarczyk, Jakub Trojanowski odpowiadali na pytania dzieci.