Klasa 1a zaprasza na życzenia wideo z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego pn. "Świąteczna choinka"

Dnia 21 grudnia komisja konkursowa w składzie p. Marzena Suchorska, p. Lidia Szukalska, p. Justyna Dudek zdecydowała, że wszyscy uczestnicy konkursu zdobędą pierwsze miejsca, gdyż wykazali się dużą pomysłowością i niepowtarzalną inwencją twórczą. Dyplomy i drobne upominki zostaną wręczone w styczniu. Gratulujemy uczestnikom i zachęcamy do udziału w następnych konkursach plastycznych.

The Elephant Man video

Zapraszamy do obejrzenia filmu o wzajemnym szacunku i akceptacji. Zdolności aktorskie i językowe prezentują uczniowie naszej szkoły. The Elephant Man

Światowy Dzień Walki z AIDS

1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS i HIV. Z tej okazji uczniowie klas 4-7 brali udział w konkursie plastycznym. Celem akcji było uwrażliwienie na problem, oraz solidaryzowanie się z ludźmi dotkniętymi tą chorobą. Symbolem tego dnia jest czerwona kokarda.

Wszystkie kolory świata

Nasza szkoła przystąpiła do projektu edukacyjnego "Wszystkie kolory świata", którego celem jest zapoznanie dzieci z sytuacją ich rówieśników żyjących w różnych regionach świata.

Nakrycie stołu

W dniu 18 listopada w ramach zajęć w świetlicy, uczniowie z klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach sztuki nakrywania do stołu oraz kulturalnego zachowania się przy stole. Podczas zajęć uczniowie poznali zasady, które "rządzą" na stole: po której stronie talerza powinien znajdować się widelec, nóż, łyżka, oraz w jakiej szklance pije się sok.